“हेमलता स्मृति लघुकथा सम्मान-२०७८” को घोषणा

२२ अगस्ट। नमस्ते लघुकथा मञ्चको आयोजनामा १३ औं लघुकथा दिवसको अवसर पारेर आफ्नो फेसबुक पेजमा नियमित लघुकथा पोष्ट गर्ने लघुकथाकारहरूलाई प्रोत्साहन गर्ने उद्देश्यले सोही पेजकी नियमित लघुकथा सर्जक स्व. हेमलता उप्रेतीको सम्मानमा “हेमलता उप्रेती लघुकथा सम्मान-२०७८” दिने घोषणा गरिएको छ ।

नमस्ते आधुनिक लघुकथा मञ्चको वार्षिकोत्सव (हरेक असार ९ र १०) को अवसर पारेर लघुकथा सृजनामा योगदान पुर्याउनु भएकाहरू मध्ये १ अग्रज तथा १ अनुज लघुकथाकार गरी २ जनालाई प्रति व्यक्ति नगद रू. ५,५५५/-( पाँच हजार , पाँच सय पचपन्न ) सहित सम्मान पत्रले सम्मान गरिनेछ । संस्थाको क्षमता अनुसार सम्मानको नगद राशी र संख्या पनि बढाउँदै लगिने कुरा समितिका अध्यक्ष कृष्णजी शर्मा (घनश्याम डल्लाकोटी) ले जानकारी गराउनु भएको छ ।
शनिवार तेहौँ लघुकथा दिवसको अवसरमा सम्पूर्ण लघुकथाकार, पाठक , समीक्षक/समालोचक , अन्वेषकहरूमा यहाँहरूको शोध कार्य , सिर्जन क्षमता , पठन क्षमता र शक्ति बृद्धि भएर जावस् भन्ने शुभकामना व्यक्त गर्दछौँ । यहाँहरूको आरोग्यता र दीर्घ जीवनको पनि कामना गर्दछौँ ।

साथै सोहि दिन स्व. लघुकथाकार हेमलता उप्रेतीको नाममा “हेमलता स्मृति लघुकथा सम्मान-२०७८” को स्थापना गरिएको घोषणा पनि जानकारी दिईएको छ।

जय लघुकथा, जय साहित्य , जय नमस्ते आधुनिक लघुकथा मञ्च !

             

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.