पत्रकार महासंघ युरोपले ३४औं श्रृङ्खला सियोना श्रेष्ठ बारे गर्दै

पत्रकार महासंघ युरोपले ३४औं श्रृङ्खला सियोना श्रेष्ठबारे गर्दै शेरबहादुर परियार, पोल्याण्ड/ नेपाल पत्रकार महासंघ यूरोप शाखाले यूरोपका बिभिन्न पक्षका बिषयमा भर्चुअल प्रत्यक्ष कार्यक्रमहरु गर्दै आइरहेको छ। शाखाले आफ्नो ३४औं श्रृङ्खला सियोना श्रेष्ठको उपचार र पछिल्लो अबस्थाको बिषयमा गर्ने भएको छ। 
१३ महिने बालिका सियोना श्रेष्ठ पोल्याण्ड स्थित मेडिकल युनिभर्सिटी अफ वार्सामा रोगसँग लडिरहेकी छन् ।उनको स्वास्थ्य अबस्था लगायतका बिषयमा ८,नोभेम्बर २०२० आइतबार युरोप समय,अनुसार दिउसो ५ बजे सियोनाका बुवा सन्दिप श्रेष्ठ र पोल्याण्डमा लामो समयदेखि कार्यरत  डाक्टर उदयदेव आचार्यसंग प्रत्यक्ष प्रसारण मार्फत तथ्यगत जानकारी गराउने भएको छ।
 श्रेष्ठलाई मेरुदण्डको मांसपेशीको विकास नहुने र भएको मांसपेशी शेष हुँदै जाने दुर्लभ प्रकारको” स्पाइनल मस्कुलर एट्रोफी” भन्ने रोग लागेको र उनको उपचार नेपालमा संभव नभएकोले अमेरिका लगेर उपचार गर्न करिब २५ करोड लाग्ने भन्दै विश्वमा रहेका नेपालीहरुले आर्थिक सहयोग गरिरहेका छन्।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.