फरक अन्दाज मा गायक तुल्सी सिवाकोटी को नया गित सार्बजनिक!

सुसन परियार बिसर्जन

वार्स, पोल्यान्ड

संगित भन्दा बित्तिकै कस्को मन रमाउदैन? कस्को शरीर मा कम्पन आउदैन होला? गित संगितले मानव जगतको सुख दुख , जित हार हरेक पल साथ दिइरहेको छ। त्यसैमाथी पछिल्लो समयमा टिकटक, फेसबुक, युट्युब लगायतका सामाजिक संजालले नेपाली गित संगित को आकाश फराकिलो बनाइरहेको समयमा नेपाली गित संगित ले विश्व बजारमा आफ्नो छुट्टै स्थान खोजी रहेको छ।

यसैक्रम मा बिगत धेरै बर्स देखि गीत संगीतमा निरन्तर रुपमा प्रबासमा बसेर सक्रियता देखाइरहेका गायक हुन् तुलसी शिवाकोटी । युरोप निवासी गायक सिवाकोटीले कोरोना कहरको यो समयमा पनि “तिमी मेरो जीवन” बोलको गीतको भिडियो बजारमा ल्याएका छन् ।

हरि उप्रेतीको शब्द शृजनामा चन्द्र सिंह घलेको संगीत रहेको गीतमा अनिता तामागं र तुलसी सिवाकोटीको अभिनय देख्न सकिन्छ । एब्लोजन तामागंको निर्देशन रहेको गीत बजारमा आएसँगै राम्रो प्रतिक्रिया प्राप्त भैरहेको निर्माण यूनिटले जनाएको छ ।

प्रवासको बसाइ आफ्नो काम परिवार र संगीत एकै साथ अगाडि बढाउनु धेरै चुनौतीको कुरा हो । तर पनि प्रवासमा बसेर आफ्नो कला संस्कृतिको जगेर्ना र गीत संगीत क्षेत्रमा गायकम सिवाकोटीले योगदान दिइरहेका गायक शिवाकोटीले युरोप का विभिन्न देशहरूमा आफ्नो धमाकेदार प्रस्तुति पनि दिईसकेका छन। आगामी दिनमा बिश्वब्यापी यात्रा गरेको देखन सकौ शुभकामना ।

गायक शिवाकोटी र “तिमी मेरो जीवन” बोलको गितका सम्पुर्ण टिम ले राम्रो दर्शक श्रोता कमाउन सकोस, गायक शिवाकोटी को सांगितिक भबिस्यमा अझ दबदबा देखिरहन पाइयोस, पोल्यान्ड नेपाल परिवार सफलताको हार्दिक शुभकामना ब्यक्त गर्दछौ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.