मोडल सज्जन बोहरा र करिश्मा ढकाल को अभिनय मा टिकटक गित सार्बजनिक ।

काठमाडौ :- गाएक सर्जक तथा मोडल सज्जन बोहरा र अहिलेकै ब्यस्त मोडल करिस्मा ढकाल को अत्यन्तै उत्कृष्ट अभिनय सङ्गै नृत्य रहेको ” आखिर टिकटक बाटै बस्यो हाम्रो माया” शब्द मा सजिएको नया म्युजिक भिडियो सार्बजनिक भएको छ। कृष्ण थापा को शब्द मा  सजिएको उक्त गित मा बसन्त लम्साल र अनिता मगरको आवाजमा रहेको छ । गीतमा गायक बसन्त लम्सालको नै लयमा रहेको छ । पछिल्लो समय हामी धेरै ब्यक्तीहरु टिकटकमा नै ब्यस्त भएका छौ । जसलाई बडो प्रेमिल ढङ्ग मा सजाउन निर्देशक कजिस श्रेष्ठ सफल भएको देख्न सकिन्छ।

यो गितले अहिलेको युवा पुस्तामा भएको टिकटक प्रतिको मोहलाई समेटेको छ जुन युवा युवती माझ अझ लोकप्रिय बनेको छ। । गीतको इडिट दिपक बिष्ट, क्यामेरा सागर गौतम  द्वारा छायांकन गरिएको छ । गितको अडियो भिडियो एडि फिल्मबाट सार्वजनिक भएको हो । गित रिलिज गरेको केही घण्टा मै हजारौ दर्शक हरुले टिकटक पनि बनाएका छन। सफलताको सांगीतिक उकालो चढ्दै गएको यो गित को अझ पुर्ण सफलताको कामना गर्दछौ पोल्यान्ड नेपाल परिवार।

सुसन परियार बिसर्जन
वार्स पोल्यान्ड

👉️यस्तो छ भिडियो :-

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.