जन संपर्क समिती पोल्यान्डको जलपान तथा चियापान कार्यक्रम सम्पन्न

जन संपर्क समिती पोल्यान्डको जलपान तथा चियापान कार्यक्रम सम्पन्न

n1.jpg

वारसवामा हालै जनसंपर्क समिती पोल्यान्डले दसैं तथा तिहारको सन्दर्भ पारेर बिपिको निती अनुसरण गर्दै जलपान कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । महामन्त्री नारायण चालिसेले सन्चालन गर्नु भएको कार्यक्रममा एन आर एन सस्न्थापक अध्यक्ष डा बोध राज सुबेदी , एन आर एन ए पोल्यान्ड अध्यक्ष नरेश सापकोटा , बरिष्ठ उपाध्यक्ष जीवन कुमार केसी प्रबासी मन्चका संयोजक टन्क कटुवाल , बिनोद आचार्य पानी अभियानअकर्ता मित्र लाल पार्दे , व्यवसायी समिती पोल्यान्डका आनन्द घिमिरे , अमित कुमार यादब । व्यासआयी ठग बहादुर बस्नेत लगायत बिभिन्न व्यक्तिहरुले आ आफ्नो बिचार व्यक्त गर्नु भएको थियो ।

n2.jpg

पोल्यान्डमा मिलेर बसेको यो समाज बिभिन्न रुप रङबाट होइन हामी एउटै नेपाली भएर सबै संस्थाले आ आफ्नो जिम्मेवारी पुरा गर्नु पर्छ भन्ने सबैको राय थियो र सबिले जन संपर्क समिती पोल्यान्डले गर्ने यस किसिमिका कार्यक्रमले अवश्य नेपाली समुदायलाई नजिक्याउने छ र आत्मियता बढाउनेछ भन्ने राय प्रस्तुत गरेका थिए ।
स्मरण रहोस् कार्यक्रमको सभापतित्व जन सम्पर्क समितिका आदरणीय व्यक्तित्व श्री होमनाथ सापकोटाले गर्नु भएको थियो ।

n3

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.