चर्चित गुल्मेली गायक दिपकको देउसीभैलो फुलकोमाला बजारमा

दिपक परियार पछिल्लो समय उदाउदो गायकको रुपमा चिरपरिचित हुँदै गएका छन।उनका गीति सङ्ग्रह कहिले सामाजिक बिकृती बिसङ्गतिबिरुद्ध ,कहिले गुल्मिका एतिहासिक स्थललाइ समेटेर त कहिले माया-प्रेमका बिषयलाइ जोडेर गीतहरु बजारमा ल्याइरहेका छन।त्यही सेरेफेरोमा नेपालिहरुको दोश्रो ठूलो पर्व तिहारको देउसी-भैइलो गीत फुल माला बजारमा पस्केका छन।मौलिकता र परम्परालाई समाबेश गरेर बजारमा आएको यश गीतले छोटो समयमै लोकपारखिको मन जित्दै गइरहेको छ।सर्जक दिपक कंडेलको शब्द तथा गणेश अधिकारिको सङ्गीतमा गायक परियारले स्वर भरेका छन भने गायिकातर्फ लोकपृय गायिका जुना श्रीसको स्वर रहेको छ।बजार ब्यबस्थापन दिपिका म्युजिकले गरेको छ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.