युबाहरुका आशाको केन्द्र सापकोटा भए एन आइ सि बैंकको शाखा प्रबन्धक

बैंकिङ्ग क्षेत्रमा लामो समय अनुभव बटुलिसकेका गुल्मिका विकासप्रेमी युवा गंगाराज सापकोटा रास्ट्रिय स्तरको वाणिज्य बैंक एन आइ सि एसिया बैंक रुपन्देहीको डाइभरटोल शाखामा शाखा प्रमुखमा नियुक्त भएका छन्।यस अघि मिसन डेभलपमेन्ट बैंक ,नेपाल कम्युनिटी डेभलपमेन्ट बैंक लगायतका बैंकहरुमा प्रबन्धकको रुपमा उत्कृष्ट कार्य गरिसकेका सापकोटा निकै दख्खल राख्ने बैंकरको रुपमा चिरपरिचित छन्।सापकोटा शाखा प्रमुख नियुक्त भैसकेपछी बैंकिङ्ग प्रणाली एवं सेवा प्रवाह थप चुस्त-दुरुस्त हुने बिस्वास लिइएको छ।बैंकिङ्ग क्षेत्रमा लामो समय अनुभव बटुलिसकेका गुल्मिका बिकासप्रेमी युबा गंगाराज सापकोटा रास्ट्रिय स्तरको बाणिज्य बैंक एन आइ सि बैंक रुपन्देहीको डाइभरटोल शाखामा शाखा प्रमुखमा नियुक्त भएका छन्।यस अघि मिसन डेभलपमेन्ट बैंक ,नेपाल कम्युनिटी डेभलपमेन्ट बैंक लगायतका बैंकहरुमा प्रबन्धकको रुपमा उत्कृष्ट कार्य गरिसकेका सापकोटा निकै दख्खल राख्ने बैंकरको रुपमा चिरपरिचित छन्।सापकोटा शाखा प्रमुख नियुक्त भैसकेपछी बैंकिङ्ग प्रणाली एवं सेवा प्रवाह थप चुस्त-दुरुस्त हुने बिस्वास लिइएको छ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.