गुल्मी समाज पोर्चुगलमा राजनीतिक गन्ध कदापी आउने छैन:अध्यक्ष पन्थी

केही समय अगाडि पोर्चुगलमा स्थापित गुल्मी समाज पोर्चुगलले लोककल्याणकारी एबम परोपकारी कार्यलाइ प्राथमिकतासाथ अगाडि बढाइरहेको देखिन्छ।धेरै सस्थाका बिचमा स्थापना भएको समाजले श्रीजनात्मक एबम उर्जाशिल कार्यक्रम जनतामाझ लगेको आभास हुन्छ।गुल्मी समाज स्थापना खास किन र केका लागि भन्ने प्रशन उक्त सस्थाका अध्यक्ष युबराज पन्थी सङ्ग राखिएको थियो।उक्त प्रशनको जबाफ दिदै पन्थीले भनेका थिए”हामी गुल्मिबासी अलवा सम्पुर्ण नेपालिको दुखको सारथि बन्नका लागि स्थापित भएका हौ।तदअनुरुप परोपकारी कार्यमा सदैब तल्लिन रहेका छौ।बाकी भिडियोबाट…..

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.