चर्चित पत्रकार लामिछाने पक्राउ

केही समय अगाडी चर्चित पत्रकार शालिकराम पुडासैनीको चितवनको एक होटलमा निधन भएको थियो।उक्त निधन हुनुको कारण स्वयं पुडासैनीले आत्महत्या गरेको खबर श्राबजनिक भएको थियो।खासगरी उनले आत्महत्या गर्दा रबि लामिछाने ,युबराज कंडेल र अस्मिता कार्किको यातना कारण भएको भिडियो मार्फत बताएका थिए।त्यही क्रममा केही समय अगाडि पत्रकार लामिछाने र युबराज कंडेललाई न्युज २४ कार्यालयबाटनै पक्राउ गरेको खबर श्राबजनिक भएको छ।स्मरण रहोस आज दिउस मात्रै आरोपित अस्मिता कार्किलाइ पनि प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको थियो।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.