एन आर एन बार्हौ युरोपियन भेला इटालीमा भिजिट नेपाल २०२० लगायत विभिन्न बुदामा व्यापक छलफल


बिश्वका एन आर एन अभियन्ताहरु जमघट भैरहेको इटाली एन आर एन युरोपियन सम्मेलनमा विभिन्न देशका सयौ व्यक्तितेअ एवं संस्था प्रतिनिधिको उपस्थिति रहेको छ । अगस्त १ देखि शुरु भएको एन आर एन युरोपियन भेलामा नेपाललाई कसरी समृद्द बनाउन सकिन्छ र विभिन्न बुदाहरुमाथी व्यापक छलफल भएको छ । अगस्त १ मा नेपाल पर्यटन बोर्ड कानुन मन्त्री विभिन्न देशका एन सि सि प्रतिनिधि बिच 2020 भिजिट नेपाल कसरी सफल गर्ने भन्नेबारे व्यापक छलफल भएको थियो ।

अगस्त २ गते दोहोरो नागरिकता सम्बन्धी छलफल गरिइएको थियो उक्त छलफल कार्यक्रममा कानुन मन्त्री प्रमुख अतिथी भानुभक्त ढकाल थिए भने एन आर एन संस्थापक राम थापा नेपाली काङ्रेसका प्रभावशाली नेता शेखर कोइरालाले दोहोरो नागरिक्ता सम्बन्धि आ आफ्नो धारणा व्यक्त गरेका थिए ।

बिज्ञापन
पोल्यान्ड वारसवामा घर निर्माण रेस्टुरेन्ट गार्डेन बनाउने देखि कोठा निकाल्नको लागि रिजरभेसन गर्नु परेमा सम्झनुहोस एस एम एस अनलाइन रिजर्भेसन सेवा ।

http://www.smsserviceforyou.com

ठमाडौमा हुने एन आर एन निर्वाचन भन्दा अघिको यो युरोपियन भेलालाई एन आर एनहरु माझ बिशेष अर्थ राख्ने आकलन गरिएको छ ।
लगानी र पर्यटन प्रवर्द्धनको लक्ष्यसहित गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) को १२ औं युरोपेली बैठक इटालीमा सुरु भएको छ। युरोप क्षेत्रमा रहेका एनआरएनएका २८ वटा राष्ट्रिय समन्वय परिषदहरुको सहभागिता रहेको दुई दिने बैठक सुरु भएको हो।
विभिन्न देशका नेपाली राजदूत लगायत एन आर एन अध्यक्ष भवन भट्ट पूर्व अध्यक्ष जिवा लामिछाने शेष घले विभिन्न देशका राजदूतहरुको उपस्थिति थियो ।


स्मरण रहोस् उक्त युरोपियन भेलामा पोल्यान्डबाट पोल्यान्ड एन आर एन अध्यक्ष गोपाल राई सस्थापक अध्यक्ष डा बोध राज सुवेदी व्यवसायी समिती पोल्यान्ड संयोजक आनन्द घिमिरेको उपस्थिति रहेको थियो भने गोपाल राइले एन आर एन ए पोल्यान्ड सम्बन्धी प्रगती विवरण प्रस्तुत गरेका थिए भने डा सुवेदीले स्वास्थ्य समस्या एन आर एन सदस्यता सम्बन्धी चर्चा गर्दै पोल्यान्डमा कन्सुलर राख्नु पर्ने आवाजलाई अगाडि बढाएका थिए ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.