जुझारु नेता भट्टराईले पाए पर्यटन मन्त्रालयको जिम्मेवारी

३१ जुलाई । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टिका नेता एंव प्रतिनिधिसभा सांसद योगेश भट्टराईले संस्कृती,पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्रालयको जिम्मेवारी पाएका छन्।आजै दिउँसो ४ बजे रास्ट्रपति कार्यालय शितलनिबासमा रास्ट्रपति बिधादेबी भण्डारी समक्ष सपथ लिएका थिए।सपथका क्रममा उपराष्टपति नन्दबहादुर पुन,प्रधानमन्त्री केपि शर्मा ओलि,सभामुख कृष्ण बहादुर महरा लगायतका सरकारी उच्च पदस्त अधिकारिको उपस्थिति थियो।

E966A56E-230E-4FA9-9B96-72722624A3DE

पुर्व प्रयटन मन्त्री रबिन्द्र अधिकारिको हेलिकप्टर दुर्घटनामा निधन भएपछी उक्त मन्त्रालय खाली थियो भने स्वयं प्रधानमन्त्री वोलिले नै जिम्मेवारी बहन गर्दै आएका थिए।पाटी,संघगठन र जनतामाझ निकै लोकप्रिय नेताको पहिचान बनाएका भट्टराईले लामो समय पछि मन्त्रालयको जिम्मेवारी पाएका छन्।निकै आशा र भरोसा गरिएको नेता भट्टराईले जनताको भावना बमोजिम काम गर्ने अपेक्षा गरिएको छ।यधपी भर्खरै पुर्ण बिश्वास गर्ने अबस्था भने भैनसकेको टिप्पणीकारको भनाइ छ।यसरी हेर्दा अझै केही दीन उनको कामकारबाही नजिकबाट नियाल्नको निमित्त कुर्नै पर्ने हुन्छ।अहिले भने मन्त्री भट्टराईलाई सफल कार्यकालको शुभकामना ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.