रा.स.स.प्रतिनिधि एबम प्रखर युबा पत्रकार गिरी पोर्तुगलमा सम्मानित

received_474303490050611

समाज परिबर्तन र बिकासमा निरन्तर कलम चलाउदै आएका नेपालको कास्की स्थायी घर भै हाल पोर्तुगललाइ कर्मथलो बनाएका चर्चित युबा पत्रकार भगबान गीरिलाइ एक कार्यक्रमका बिचमा सम्मान गरिएको छ।कास्की आदर्श सेवा समाज पोर्तुगलको तेश्रो अधिबेशनका क्रममा गिरी सम्मानित भएका हुन् ।पोर्चुगलमा नेपाली जनसमुदायका गतिबिधिलाइ नजिकबाट नियाल्दै आएका गिरिले सचेतना पैदा गर्ने सबालमा निकै सक्रियताका साथ सुचना,समाचार सम्प्रेषण गर्दै आएका छन।रास्ट्रिय समाचार समितिको आधिकारिक प्रतिनिधिको रुपमा पोर्चुगलमा कृयाशिल गिरी समाचार लेखनमा निकै अब्बल मानिन्छन् ।पत्रकारिता क्षेत्रबाट बृकृती -बिसङ्गतिलाइ उजागर गर्दै सकारात्मक बिकासमा पहरेदारिको भुमिका निर्बाह गरेको परिपेक्षमा गिरिलाइ सम्मान गरिएको समाजले जनाएको छ।
received_729205044188156

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.