कुनै पनि बाहानामा संचारकर्मीमाथि गरिने हस्तक्षेप अस्वीकार्य – पत्रकार महासंघ अध्यक्ष आचार्य

२४ जुन, लिस्बन । केही दिनको युरोप भ्रमण रहेका नेपाल पत्रकार महासंघका केन्द्रिय अध्यक्ष गोबिन्द आचार्य प्रस्तावित पोर्चुगल शाखाले आयोजना गरेको एक अन्तरक्रिया कार्यक्रममा भाग लिन पोर्चुगलको लिस्बनमा आइपुगेका थिए। त्यहिक्रममा पोल्याण्ड नेपालका सम्पादक कलश खरेलले मिडिया बिधयक लगायतका बिषयहरुमा आचार्यसँग विशेष संवाद गरेका थिए। सम्पादक खरेलले राखेको यक्ष प्रशनहरुको जवाफ दिदै आचार्यले भनेका थिए, “सरकारले अनैतिक र गैरजिम्मेवारपुर्ण तरिकाबाट जसरी मिडिया र संचारकर्मीमाथि नियमनको नाममा नियन्त्रण गर्ने प्रयास गरेको छ त्यो बिश्व प्रेस स्वतन्त्रताको विरुद्ध छ”। पत्रकार महासंघले कुनै पनि बाहानामा मिडियामाथि गरिने हस्तक्षेपका विरुद्ध जोडदार आवाज उठाउने आचार्यको कथन थियो। बाँकी भिडियोको सारबाट…

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.