पोल्यान्ड कम्पनीले आफुलाई धोका दिएको प्रदीपद्दारा जानकारी

केही समय अघि मात्रै हामिले बैदेशिक रोजगारी का ठगिको मुद्दा भनेर साभार गरेको निउज प्रदिप तिमिल्सिना माथि लगाइएको झुठो आरोप र आफू माथी जाल्साक्षी गर्न बनाइएको बताएका छन। पछिल्लो क्रममा पोल्यान्डमा यो समस्या बढ्दै आयपनी आफुले कसैबाट पनि एक रुपैया नलिएको र कोहि बाट लिएको भयपनी सबैको पैसा एक रुपैया नराखी फिर्ता गर्ने कुरा निज तिमिल्सिनाबाट जानकारी आयको छ। यदि उनी माथी कसैले झुटो आरोप र मिथ्या आरोप लगाएको हो भने निज हरु र सो निउज पब्लिस गर्ने लाई कार्वाही होस र निज बाट्गल्ती भाको भय निज भागिदार हुन होइन भने उनले पोल्यान्ड नेपाल सङ्ग जानकारी गराए अनुसार यहाको कम्पनी ले नै आफुलाइ धोका देको र आफुले उक्त कम्पनीलाई प्रहरी केश गरेको बताएका छन। र उक्त केश नम्बर पोल्यान्ड नेपालमा पनि पठाएका छ्न कोहि कसैले कसैको इज्जत माथी खेल खेल्ने काम नगरौ। पोल्यान्डमा याद यो पनि रहोस् केही मात्र मा पोल्यान्ड राजादुतावासमा आएको समस्या आयको कारण कतिपय काम ढिला भैराखेको छ नै सो काम गर्दा ढिला हुने फरक कुरा र काम नै नगर्ने फरक कुरा हो भन्ने कुराको चेतना रहोस।
received_379074009381683

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.