चर्चित गायक लम्सालको मृत्युदण्ड लोकपारखिमाझ लोकप्रिय हुँदै

कलश खरेल

२५ में, वार्सावा । मौलिकता र समसामयिक विषयबस्तुलाई समेटेर गीतहरु पस्किरहने गायक वसन्त लम्साल पछिल्लो पुस्ताका होनहार गायकको रुपमा चिरपरिचित छन्। उनै गायक लम्सालले समसामयिक विषयबस्तुलाई समेटेर मृत्युदण्ड बजारमा ल्याएका छन् जुन अत्यन्त छोटो समयमा आम लोकपारखीमाझ लोकप्रिय हुँदै गैइरहेको छ। गायक लम्साल र गायिका बिस्णु माझिको समधुर स्वरमा सज्जित यस एल्बममा शब्द विष्णु फुल्लेल र सङ्गीत खेम सेन्चुरिले भरेका छन् ।भावना म्युजिक सोलुसनले बजार ब्यबस्थापन गरेको यस साङ्गीतिक कोशेलीमा चर्चित मोडल बिमल अधिकारी, सगुन शाही र विशाल खनालले उत्कृष्ट अभिनय गरेका छन् भने निर्देशन कपिल लामाले गरेका छन्।

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.