आज देखि पोल्यान्डमा बिदेशीहरुको कागजात सम्बन्धी केहि नियम संशोधन

 

POLAND

२०१९ अप्रिल २७  आज देखि पोल्यान्डमा बिदेशीहरुको कागजात सम्बन्धी केहि नियम संशोधन गरेको छ । पोल्यान्डमा टुरिस्ट भिजामा आएर पोल्यान्डको लागि वर्कपर्मिट वा टि आर सि निवेदन सिधै अस्वीकार गर्नेछ । तर पहिलेको नियम अनुसार युरोपियन युनियनको वा अन्य शेन्जेन देशको कुनै पनि भुभागमा आएर पोल्यान्डमा टि आर सी कागजातको लागि निवेदन गरेर धेरैले अस्थायी कार्ड टि आर सी प्राप्त गरेका थिए । तर अब पूर्ण रुपले पोल्यान्ड सरकारले यो धारा खारेज गरेको छ ।
त्यसैगरी पोल्यान्डमा आफ्नो परिवारलाई भिजिट गर्ने गरी भिजा डि वा भिजा सि लगाएर आएकाहरुको लागि पनि पोल्यान्ड सरकारले टि आर सि अप्लाई गर्नको लागि यो नियमले बन्देज लगाएको छ यद्दपी बिद्द्यार्थीहरुको हकमा भने सरकारले मान्यता दिएको राम्रो कलेजहरुमा आएर राम्रो सित पढेका रेगुलर पढेर ग्राजुयट सकेकाले भने टि आर सि अप्लाई गर्न सक्नेछन् ।

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.