पत्रकारितामा दख्खल राख्ने एबम प्रखर कलम चलाउने व्यक्तिलाई आबद्धताका लागि आव्हान

विभिन्न मिडियामा आवद्ध एबम पत्रकारितामा विशेष दख्खल राख्ने मिडियाक्रमी समावेश  भै  हालै गठन भएको नेपाल पत्रकार समिती पोल्यान्डले मिडियामा अनुभव र लेखनमा दक्ष  भएकाहरुलाई  आबद्धताको लागि विशेष अनुरोध गरेको छ।खासगरी पत्रकार एबम मिडियाकर्मीको  सकृयतामा  पोल्यान्डमा थप उचाइमा पुर्याइ सुचना प्रवाह एबम समाचार सन्चारमा प्रभाबकारिता सबल बनाउने उद्देश्य मुताबिक गठित समितिले सदस्यता बिस्तार गरि आकारमा पृथकता ल्याउन खोजेको छ।पोल्यान्डको जुनसुकै ठाउमा अबस्थित मिडिया सम्बद्ध सन्चारकर्मीले  समितिमा सम्पर्क गरि सद्स्यता लिन सकिने उक्त समितिका सचिब शुसन परियारले जानकारी दिएका छन्  ।आगामी जनवरी १७ तारिख वारसवा  स्थित हिमालय यति रेस्टुरेन्ट  पोल्नामा साझ ५ बजे समितिले प्रथम औपचारिक भेला एबम बैठक राखेको सन्दर्भमा समितिमा औपचारिक रुपले आवद्धता एवं  सदस्यता लिन चाहनेले उक्त दिन पनि सहभागीको लागि खरेलले अपिल गरेका छन्  र अझै समिति प्रभाबकारी हुने अध्यक्ष कलश खरेलले बताएका छन्  ।स्मरण रहोस केही समय अगाडि पानी अभियानकर्ता , पोल्यान्ड नेपाल अनलाइन मिडियाका सूत्रधार  मित्रलाल पार्दे संरक्षक रहेको समितिमा खरेलको नेतृत्वमा ७ सदस्यीय तदर्थ समिती  गठन गरिइएको थियो।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.