पोल्यान्ड नेपालको बार्षिकोत्सवमा बेल्जियमको ठुलो दल एन भिए का क्षेत्रीय स्तरका नेता कृष्ण रेग्मी आउने

FB_IMG_1541149541852

यहि नोभेम्बर ५ तारिकमा पोल्यान्डमा मिडियाको आवश्यक्ता र औचित्य  बिषयमा र पोल्यान्ड नेपालको वार्षिकोत्सब कार्यक्रममा हौसला प्रदान गर्न बेल्जियमबाट बेल्जियमको ठुलो दल  एन भि ए का क्षेत्रिय स्तरका नेता एवं छोरी परियोजनाका अभियन्ता श्री कृष्ण रेग्मी आउने हुनु भएको छ । 

बिगत केहि वर्ष देखी पोल्यान्ड नेपाल निरन्तर अगाडि बढिरहेको र गत वर्ष देखी थप उर्जा लिएर अगाडि बढेको पोल्यान्ड नेपालको उक्त भेटघाट र बहस कार्यक्रममा  श्री कृष्ण रेग्मीको उपस्थितिले झन उर्जा थपिने बिश्वास पोल्यान्ड नेपालले लिएको छ ।

हिमालयन यति रेस्टुरेन्टमा साझ ५  बजे देखी शुरु हुने कार्यक्रममा पोल्यान्डका बिभिन्न संघ संस्थाका प्रतिनिधीहरुलाई इमेल मार्फत पत्राचार गरिएको र यदि इमेल नपाएको अवस्थामा यहि सूचनालाई आधार मानी बिभिन्न संस्था समुहका  सम्पुर्ण आदरणीय अध्यक्ष एवं संयोजकहरुलाई उपस्थिति हुनको लागी पोल्यान्ड नेपाल सम्पादक कलश खरेलले हार्दिक अपिल गर्नु भएको छ  । 

स्मरण रहोस्  समय समयमा पोल्यान्ड बारे हरेक सत्य तथ्य  जानकारी पोल्यान्ड नेपालले दिदै आइरहेको छ ।

बेल्जियमबाट पाल्न लाग्नु भएका श्री कृष्ण प्रसाद रेग्मी बेल्जियमको क्षेत्रीय स्तरको चुनावी मैदानमा  केहि वर्ष अघि   उठेर बिदेशी भुमिमा आप्रवासीको   राजनैतिक चेतनाको बिगुल पनि फुकिसक्नु भएको छ   भने उहाँ  ले चेपाङ समुदाय छोरी परियोजना लगायत थुप्रै सामाजिक कार्यहरु नेपालमा गर्दै आइरहनु भएको छ ।

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.