लेगिनोभ वारसवामा देउसी भैलो कार्यक्रम हुने

FB_IMG_1541075797562
नेपालीहरुको महान चाड तिहारको अवसर पारेर नोभेम्बर १० गते वारसवाको लेगिनोभमा देउसी भैलो कार्यक्रम एभरेस्ट लन्ज रेस्टुरेन्टले आयोजना गर्ने भएको खबर पोल्यान्ड नेपाललाई प्राप्त भएको छ । साथै उक्त कार्यक्रमको मुख्य आकर्षक नेपाली तथा पोलिश साङितिक कर्मीहरु पनि हुनेछन् । कार्यक्रमलाई लाइभ प्रस्तुति पनि दिइने भएको छ ।

उक्त कार्यक्रमबाट संकलित रकम बाल सहयोगार्थ नेपालमा पठाइने जानकारी आयोजकले दिएको छ ।
समय समयमा पोलिश डि जे लिएर र नेपाली कलाकारलाई प्रोत्साहन गर्दै बिभिन्न कार्यक्रम गर्दै आएको एभरेस्ट लन्ज रेस्टुरेन्टले यो पटक तिहारमा पनि पोलिश नागरिकहरुको साथमा दिपावली एवं अतिसबाज पटाकाले नेपाली एवं बिदेशीलाई भरपूर मनोरंजन दिने भएको
छ ।

उक्त कार्यक्रममा इन्ट्री शुल्क २५ ज्लोटी राखिएको आयोजकले जनाएको छ । उक्त कार्यक्रम साझ १० बजेबाट शुरु भएर बिहान सम्म चल्ने जानकारी आयोजकले पोल्यान्ड नेपाललाई दिएको छ । प्रत्यक्ष नेपाली संस्कृति र बिदेशी साङितिककर्मिको कार्यक्रममा प्रत्यक्ष सहभागी भएर पनि भरपुर मनोरञ्जन लिन सकिने र नौलो प्रस्तुति उक्त कार्यक्रममा देखाइने पनि आयोजक एभरेस्ट लन्ज रेस्टुरेन्ट परिवारले पोल्यान्ड नेपाललाई जानकारी दिएको छ ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.