दशैँमा गायिका इन्दिरा आफ्नो लाहुरेसगँ कुम जोडेर नाच्ने भइन्

कलश खरेल
९ अक्टोबर, वार्सावा । नेपालीहरुको महान पर्व शुभ विजयादशमी तथा दिपावली निकट आइरहेको छ। परम्परादेखि देश र विदेशमा रहेका साथी-भाइ एबम आफन्तजन एक-आपसमा भेटेर अन्तरमनका भावना साट्ने एवं मान्यजनबाट आशिर्वाद लिने चलनचल्ती रहेको छ।बर्षौदेखि परदेशमा रहेको लाहुरे चार्डपर्वको समयमा आफ्नो घर साथै गाउँटोलमा उपस्थित भइदिदा श्रीमती, प्रेमिका वा आफन्तजन कति हर्सित हुन्छ्न् र खुसीको तरङ्गमा रङ्गिन हुन्छ्न् भन्ने कटु यथार्थलाई कथामा उतारिएको छ।

43476342_471863149991428_4070236503786127360_n

दशैँ तिहारमा लाहुरे सगैँ चाडपर्ब मनाउने भनेर फर्किएको छु भन्ने केटा पक्षको सारलाई कुम-कुम जोडेर कम्मरै मर्काउदै मायाका ती अन्तरङ्गहरु एक-आपसमा साटासाट गर्ने केटिको जवाफलाई गीतमा दर्साएको छ।अहिलेका चल्तिका गायक खुमन अधिकारी र चर्चित नयाँपुस्ताकी गायिका इन्दिरा गैरेको समधुर स्वरलहरिमा स्वरबद्द यस गीति सङ्ग्रहमा शब्द-सङ्गीत श्याम के.सी. तथा निर्देशन मदन खड्काले गरेका छन्।मालती डिजिटलबाट बजार ब्यबस्थापन गरिएको यस एल्बममा अभिनय भने हेमन्त,मेलिना,जगनारायण र सुदिक्षाले गरेका छन् ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.