सुन्दरी गायिका एंव मोडल अस्मिता रानाको उत्कृष्ट तीज गीत नाच्छु बरीलै

कलश खरेल

२२ अगस्ट, वार्सावा । तीजको माहोल नजिकीदै गर्दा नेपाली बजारमा तीज गीतको लहरै छाएको छ।यसै क्रममा समयानुकूल र पृथक गीत नाच्छु बरीलै बजारमा आएको छ।छोटाे समयमै दर्शक श्रोतामाझ अत्यन्त लोकप्रिय भएको यस गीतमा खासगरी महादेव जस्तो पति पाएको र मन फुकाएर सिङ्गापुरे सारीमा नाच्ने श्रीमतीको उद्घोसलाई पनि श्रीमानले पुर्ण रुपमा समर्थन जनाइ अरुको मेख मारेर पाउजु बजाउदै नाच्न सुझाएका छन्मो ।

9B8E5262-38BA-45CE-9B9D-B3296D562372मोडलिङ्गमा उत्तिकै चर्चा बटुलिरहेकी अस्मिताले गायनमा पनि अब्बलता प्रस्तुत गरेकी छिन् । अस्मिता रानालाई गायनमा गणेश बि सि को साथ रहेको छ भने शब्द निराजन क्षेत्रीले गरेका छन् । राजकुमार पुन मगरले लय बद्ध गरेको यश गीतमा अभिनय स्वयं गायिका राना र सार्जन थापाले गरेका छन।निर्देशन पनि स्वयं अभिनकर्ता थापाले नै गरेकी छिन्। बजार व्यवश्थापन सनलाइट डिजिटल प्रा.लि मार्फत गरिएको छ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.