एन आर एन ए पोल्यान्ड महासचिव न्यौपानेद्दारा पदबाट राजिनामा

FB_IMG_1534735789354

एन आर एन ए पोल्यान्ड महासचिब श्री कृष्ण न्यौपानेले आफुले संहाल्दै आएको एन आर एन ए पोल्यान्डको महासचिव पदबाट राजिनामाको पत्र एन आर एन ए पोल्यान्डको बैठकमा दिएका छन्  । यद्यपि उनले दिएको राजिनामालाई एन आर एन ए पोल्यान्डले संस्थागत धारणा नबनाइसकेकोले  राजिनामा स्वीकार  अस्वीकार के गर्ने भन्ने बारे संस्थागत निर्णय भने गरिसकेको छैन ।

स्मरण रहोस्  उनि माथी केहि दिन अघि सामाजिक संजाल मार्फत  रुद्र चौलागाईंले एन आर एन ए पोल्यान्ड संस्थाको  नाम जोडेर एन आर एन ए पोल्यान्ड महासचिवले आफ्नो कागजातको लागी दिएको रकम हिनामिना गरेको  फेक  कागज बनाएको आरोप आफ्नो फेसबुक स्ट्याटस मार्फत  लगाएका थिए ।

एन आर एन ए पोल्यान्डका अध्यक्ष गोपाल राइको अध्यक्षतामा बसेको बैठकले केहि दिनमा उक्त राजिनामा सम्बन्धि संस्थागत धारणा बनाउने जानकारी दिएको थियो ।

स्मरण रहोस्  केहि दिन अघि पोल्यान्ड नेपालले  रुद्र चौलागाइलाई सम्पर्क गर्दा मेरो कुनै व्यक्ती एवं  संस्था प्रति चरित्र हत्या गर्ने कुनै सोच थिएन र कसैको व्यक्तिगत जीवन सम्बन्धी चरित्र हत्या गर्न म चाह्दैन तथापी मैले पाउनु पर्ने रकम प्राप्त गर्न नसकेपछि  सामाजिक  संजालमा आक्रोश पोखेको र  फेरि पछि  उक्त आक्रोश हटाएको जानकारी दिएका  थिए  ।

भाषाको कारणले व्यक्तिगत तवरबाट मध्यस्थता गर्दा मैले आरोप सहनुपरेको जानकारी न्यौपानेले गराएका थिए
साथै अरु कसैको पैसा फिर्ता गराउदा मैले खाएको नै जसो गरी आरोप लागेको बरु फिर्ता गराउदा मध्यस्तताको भूमिका निर्वाह गर्नु परेको र स्वम्बन्धित व्यक्तिहरुको सहजिकरणको लागि काम गरेको थिए उनले जानकारी दिए । तर त्यहा मेरो कुनै कुनियत राखेर काम नगरेको स्पस्ट पार्न चाहन्छु र सम्बन्धित निकायले र एन आर एन ए पोल्यान्डलाई म माथि लागेको आरोप छानबिन गर्न सहज होस् भनेर आजका मितिदेखी संस्थामा नरहेको घोषणा गर्दछु भनेर आफ्नो राजिनामाको पत्र बैठकमा प्रस्तुत गरेका थिए । उनले अबदेखि आफु एन आर एन ए संस्थामा बसेर काम गर्न नसक्ने र कुनै पनि व्यक्तिगत तथा व्यवसायिक कामको जिम्मेवारी आफु स्वयं हुने जानकारी गराएका थिए ।

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.