गायिका कमला अधिकारीको माग पुरा हुने भयो काठमाडौं न्यु रोडमा

कलश खरेल
१२ अगस्ट, वार्सावा। नेपाली बजार हालैका दिनहरुमा तीज गीतका लहरले उत्कर्षमा पुगेको छ।यहि सेरोफेरोमा प्रेम सम्बन्धको विषयमा चर्चा गर्दै गायिका कमला अधिकारी र विष्णु खतिवडाले सुन्दर तीज गीति संग्रह मुसुक्क हासिदेऊ माया बजारमा लिएर आएका छन् । छोटाे समयमै निकै लोकप्रिय भएको यस गीतमा खासगरी अन्तिममा छुट्टीने बेला प्रेमिकाले सम्झनाको चिनो पस्मिना मागिरहदा प्रेमिले भने काठमाडौं न्यु रोडमा सङ्ग – सङ्गै गएर मन परेको चिज किनिदिने बाचा गरीरहेका हुन्छन् तर अर्को तर्फ पोखरा लेक साइडमै गएर किनिदिन केटी वा प्रेमिकाले आग्रह गरीरहेकी छीन्।यस्तै -यस्तै भाब समेटिएको यस गीतमा स्वर गायिका कमला अधिकारी र गायक विष्णु खतिवडाको रहेको छ भने शब्द -सङ्गीत पनि स्वयं गायिकाले नै गरेकी छिन।धुर्ब हिमाली र सुमन रुचालले निखारिएको अभिनय मार्फत आम दर्शकलाई मनोरन्जन प्रदान गरेका छन् अर्को तर्फ निर्देशनको पाटाेलाई रबिन शाहले न्याय दिएका छन्।यस गीतको बजार व्यबस्थापन स्पष्ट खबर मीडियाले गरेको छ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.