वसन्त लम्सालको उत्कृष्ट तिज साङ्गीतिक लहरी बुटवल बजार किनेको सारी

कलश खरेल
३० जुलाई, वार्सवा ।आम लोकपारखिका ढुक-ढुकि युवा गायक वसन्त लम्साल अत्यन्त मौलिक शब्दलहरिमा तीज कोसेली बुटवल बजार किनेको सारी बजारमा लिएर आएका छन्।खासगरी भल्कर र उत्तेजनापुर्ण गीत प्रकाशित गर्ने र मौलिकता,एेतिहासिकतामा दख्खल पुर्याउन खोज्नेलाई गतिलो जवाफ दिएको छ।आम दर्शक श्रोतालाई छम छमी नचाइरहेको यस गीतले खासगरी महिलाले लगाउने पहिरन,भेसभुसालाई बेजोड रुपमा उतारिएको छ।38001517_2097918253552107_3220414633714122752_n (1)केटा पक्षले मायाले लगाएको रङ्गीचङ्गी साडिमा झ्याप्पै नजर गएको, उक्त साडि र गरगहना मार्फत सबैको ध्यानाकषिर्त गर्न सुझाएका छन् भने केटी वा प्रेमिले पनि साथी सङ्गै घुम्न जान हिडेको र बुटवल बजार किनेको सारी लगाएर नै तीजमा कम्मर मर्काएर नाच्ने र मेख मार्ने उद्घोष गरेकी छिन्।सबाल जवाफ मनमोहक ढंगले चलेको यस गीतमा स्वर गायक वसन्त लम्साल र अम्बिका केसिको रहेछ भने लय स्वयं गायक लम्साल र निर्देशन विष्णु भट्टराईले गरेका छन्।गीतको बजार व्यबस्थापन अर्घादरबार फिलिम्स प्रा.लि बाट गरिएको छ।

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.