गुल्मेली गायक दीपक परियारले लिएर आए मनै लोभ्याउने तीज गीति सङ्ग्रह लुकी-लुकी भेट्न आउ काली

कलश खरेल
२५ जुलाई, वार्सवा । पछिल्लो समय निकै रोचक र उत्कृष्ट साङ्गीतिक कोसेलीहरु बजारमा पस्किरहेका गुल्मेली युवा गायक दीपक परियारको नयाँ गीति सङ्ग्रह लुकि – लुकि भेट्न् आउ काली प्रकाशित भएको छ।लुकि लुकि लाउँदाको प्रेम,अन्तरमन,सामिप्यतालाई सबल र तन्दुरुस्त रुपमा उतारिएको छ।37754082_245337172951440_2296561241289654272_nजतिखेर केटी वा प्रेमिका प्रेमिको घरमा लुकि लुकि भेट्न आउँदा प्रेमी हर्षविभोर हुँदै मायामा पूर्ण रुपमा भएको सन्दर्भलाई गीतमा उतारिएको छ।नितान्त मौलिक शैलीमा बजारमा आएको यस एल्बममा दीपक परियार र शर्मिला बि.सि।ले समधुर आवाजमा स्वर भरेका छन् जसमा शब्द संकलन दीपक कंडेल र रामु जि.सि कमलको रहेको छ भने अभिनय पछिल्लो समयकी चर्चित मोडल अन्जली अधिकारी र विशाल ज्ञवालिले गरेका छन्।एकिन्द्र सारा शंकरले निर्देशन गरेको म्युजिक भिडियोलाई ताराखोला म्युजिक प्रा.लि ले बजार व्यबस्थापन गरेको छ ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.