सुप्रसिद्ध गायिका शिलु भट्टराईको तीज गीत: चम्किए तरुनी , दर्शक श्रोतामाझ अत्यन्त लोकप्रिय

Kalash Kharel Warszawa Poland

हरेक बर्ष सुपर हिट तीज गीत बजारमा ल्याइरहेकी गायिका शिलु भट्टराईले यो सालको तीजको पुर्ब सन्ध्यामा मनोमहक गीत प्रकाशित गरेकी छन।खासगरी ठट्यौली स्वरलहरिमा सजिएको यश गीतले केटी र केटाको मस्त जबानिलाइ खुलेर वणन गरेको पाइन्छ।केटी पक्षले आफ्नो सुन्दरता र बनावटका सामु सबै नतमस्तक रहेको दाबी गरेकी छन भने अर्को तर्फ केटा पक्षले पनि आफुलाइ कम नआक्न प्रतिबाद गरेको गीतको भाबवाट प्रष्ट झल्किन्छ।खासगरी बिबाह पुर्ब हुने माया,आकर्षण,जबानिलाइ बेजोडरुपमा एल्बमले प्रस्तुत गरेको छ।

शिलु भट्टराई र खुमन अधिकारिको मनै लोभ्याउने शब्दलहरिमा स्वरबद्ध गरिएको एल्बममा बहुचर्चित सर्जक रमेश बिजिको शब्द सम्योजन रहेको छ।क्रान्ति केसिको उत्कृष्ट निर्देशन रहेको उत्त गीतको भिडियोमा पछिल्लो समयका चर्चित मोडल जेम्स बिसि र लोशिया एल्सिले अभिनय गरेका छन।
उत्त गीतलाइ आशिष् म्युजिक प्रालिले बजार व्यवस्थापन गरेको छ।
chamkie

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.