प्रवासी मंच पोल्यान्डका महासचिव परियार कानुनी झमेलामा

FB_IMG_1514935628091
प्रमिला दुलालले पहिलो किताब अनलाइन समाचार  र रुपा खड्काको इदैनिक पोस्ट अनलाइन समाचारमा  नेकपा एमाले धरानका नेता शेर बहादुर परियार दिल्ली दुतावासको किर्ते कागज गरेको अभियोगमा  प्रहरी फन्दामा परेको  समाचार   प्रेषित गरेका छन्  ।  परियारलाई दिल्लीको दुतावासले  पक्राउ  गरेको अनलाइन समाचारहरुमा जानकारी दिएका छन्  ।  स्मरण रहोस् परियार नेपाली प्रवासी मंच पोल्यान्डका महासचिव पनि हुन् ।

रुपा खड्का तथा प्रमिला दुलालको पहिलो किताब र इदैनिक अनलाइनमा प्रकाशित समाचार अनुसार परियारले किर्ते कागज गरी    श्रीमती बनाएर युरोप लैजाने  योजनामा दुतावास पुगेकोले उनकी श्रीमती सावित्री परियारको उजुरीको आधारमा प्रहरीले पक्राउ गरी धरान पुर्याइएको जनाइएको छ ।

 

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.