पानी अभियान शुरु भएको गाउँको एक युवाले शुरु गरे सुनपुर गाउँमा पुस्तकालय अभियान

FB_IMG_1513585248461
बिदेशिएका युवा मित्र लाल पार्देको पानी अभियान अगाडि बढिरहेको र उक्त अभियान देखि प्रभावित भएर स्वदेशमै बसेका एक युवा विकास पान्डेयले म मेरो गाउँ आफै बनाउछु नामक अभियान नाम दिएर पुस्तकालय अभियान उक्त गाउँमा शुरु गरेका छन् । स्मरण रहोस् जापानमा बस्ने बबिता पाण्डेयले पुस्तकालय अभियानमा साथ दिन जापान बस्ने नेपालीहरुलाई आग्रह गरेकी छन् ।
पानी अभियानकर्ता मित्र लाल पार्देसितको कुराकानीमा बबिता पाण्डेयले बताइन् ” दाइ हामी जसरी पनि पुस्तकालय निर्माण गर्ने अभियानमा अगाडि बढ्ने सोच बनाएका छौ । पानी अभियानकबाट प्रेरित भएर उक्त गाउँमा पुस्तकहरु पढ्न बाट कोहि वन्चित नहोउन् भनेर जापानमा केहि नेपाली दाजु भाइ तथा दिदीबहिनीहरु सित कुरा गरेको जानकारी पोल्यान्ड नेपाललाई बताइन् ।स्मरण रहोस् पानी अभियानबाट प्रभावित विकास पान्डेयको यो पबित्र सामाजिक कार्यमा कुनै कमि न आओस् भन्नको लागि पोल्यान्ड नेपाल पनि हरदम के कसरी हुन्छ साथ दिने प्रतिबद्धता व्यक्त गर्दछ ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.