इनास स्पेनले युरोपस्तरीय साङितिक कार्यक्रम गर्दै

FB_IMG_1512633388110
बार्सिलोना-अन्तराष्ट्रिय नेपाली कलाकार समाज स्पेनले सास्कृतिक कार्यक्रम गर्ने भएको छ । बिगतका बर्ष हरुमा जस्तै यस पटक पनि यूरोपभरि छरिएर रहेका कलाकारहरु लाई बार्सिलोनामा समेट्दै बिभिन्न सास्कृतिक र मनोरन्जनात्मक प्रस्तुति सहितको बिशेस सांगेतिक धमाका गर्ने अन्तराष्ट्रिय नेपाली कलाकार समाजका अध्यक्ष पुरुषोत्तम भट्टराईले बताए। कार्यक्रममा यूरोपका बिभिन्न मुलुक निवासी ख्याती प्राप्त राष्ट्रिय स्तरका कलाकारहरुको बेजोड प्रस्तुति रहने छ भने, स्थानीय कलाकारहरुको पनि बिभिन्न सास्कृतिक प्रस्तुति रहने छ।
साथै विभिन्न देशबाट उक्त कार्यक्रममा सहभागीहरु जादैछन ।

नेपाली पाठशालाका बालबालिकाहरुको भने बिशेस प्रस्तुति रहने भट्टराईले जानकारी गराएका छन् । नेपाली सस्कृतिलाई प्रवासमा पनि उत्तिकै जगेर्ना गर्ने हेतुले कार्यक्रम गर्न लागिएको र कार्यक्रम लाई सफल पार्नको निम्ति कार्यक्रममा उपस्थिति जनाएर स्पेन निवासी सम्पूर्ण नेपाली समुदायले सहयोग गरिदीनु हुन् हार्दिक अपिल पनि गरेका छन् ।

कार्यक्रम हुने स्थान र समय:

डिसेम्बर ९-२०१७ काईया सीसीलिया ३२१ (साबिक, सीसीलिया हल)

समय : साँझ ३ बजे देखि बेलुका १० बजे सम्म मात्र।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.