डेनमार्कको राजनीतिक पार्टी सोसियल डेमोक्र्याटको तर्फबाट कम्युन निर्वाचनमा नेपाली उम्मेदवार

FB_IMG_1509821937829

डेनमार्कमा पाइला टेकेको एकदशक नपुग्दै डेनमार्कमा हरि न्यौपाने यतिबेला मुलधारको राजनीतिमा सक्रिय छन् । भरतपुर महानगरपालकिा – २२ चितवन घर भएका हरीप्रसाद न्यौपाने डेनमार्कको मुलधारको पार्टीको उम्मेदवारमा उठेर सक्रिय भएका छन् ।
डेनमार्कको सबैभन्दा ठुलो राजनीतिक पार्टी सोसल डेमोक्र्याटमा सक्रिय रहेका न्यौपाने नोभेम्बर २१ मा हुने स्थानीय निकायको निर्वाचनमा उनि  उम्मेदवार बनेका छन् ।‘नेपालमा छंदा राजनीतिमा चासो राख्ने ’ ३९ वर्षिय न्यौपाने डेेेनमार्कको राजनीतिमा   पनि सक्रिय रुपले लागेका छन् ।

बिज्ञापन            बिज्ञापन            बिज्ञापन 

IMG_20171104_140939.jpg

अध्ययनको शिलशिलामा २००८ मा डेनमार्क आएका हुन् भने उनि इनास डेनमार्कका संस्थापक प्रवक्ता पनि हुन् भने हाल विभिन्न सामाजिक संघसंस्थामा सक्रिय सरकारी कम्पनिमा ग्राहक सेवा प्रतिनिधि, दोभासे तथा कोपनहेगन कम्युनमा मेन्टरका रुपमा कार्यरत छन् ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.